Üritus: RED BULL MUSIC ACADEMY INFOSESSION AFTERPARTY

> >
RED BULL MUSIC ACADEMY INFOSESSION AFTERPARTY

Klubi: Studio

Tulemas: 523
Kuupäev: 23.03.2012 23:00
Aadress: Sauna 1, Tallinn, Estonia | näita kaardil »

Attendi »

Pildid ürituselt

Kui pildid laaditakse ülesse, oled esimene kes saab sellest teada!

Üritus: RED BULL MUSIC ACADEMY INFOSESSION AFTERPARTY

Taaskord laksutab Red Bull oma tiibu Studio seinte vahel. Peale Red Bull Music Academy Infosessiooni laekuvad kõik punased härjad Sauna tänavale, kus legendaarsete soundide ja eargasmiliste helide saatel üks viimasepeal vinge afterparty maha pidada.

Mis sel ööl toimub?

1. KORRUS
Seiji (Bugz In The Attic / Mad Decent / UK)

Paul "Seiji" Dolby alustas oma muusikakarjääri klassikalise kooliga tšellistina, varajastel 1990-ndatel avastas aga hardcore, jungle ja house muusika. Tema esimesed väljalasked elektroonilise muusika vallas ilmusid jungle/dnb plaadifirma Reinforced alt. Olles üks Lääne-Londoni kollektiivi Bugz in the Attic'i loojatest, peetakse Seiji't ka broken beat muusikažanri pioneeriks - ta oli pikaaegne resident legendaarsel klubiüritusel Co-Op ja levitanud broken sound'i üle terve maailma. Pärast 2007. aastal Bugz'ist lahkumist avaldas Seiji Sonar Kollektiv'i alt biidiplaadi "DJ Tools", kirjutades ja produtseerides samaaegselt suure osa Roisin Murphy albumist "Overpowered". Pärast mitmeid kommerts-projekte on Seiji nüüd täie rauaga tagasi underground-tantsumuusikas, esitledes oma bassile orienteeritud isikupärast soundi remiksides artiste nagu Erykah Badu, Crookers, Florence & The Machine ja Gorillaz ning väljastades plaate leibelite alt Numbers, Fools Gold, Ninja Tune, Mad Decent jpt. Alates 2009. aastast väljastab ta eksklusiivseid lugusid seeria "seijigoodies" alt läbi oma kodulehekülje www.seiji.co.uk. Seiji mõjutusi on selgelt tunda ka moodsas klubimuusikas - terve hulk UK funky ja contemporary garage'i produtsente nimetavad teda oma eeskujuks ja inspiratsiooniallikaks.

www.seiji.co.uk
www.facebook.com/pages/Seiji/86647613070

DJ Quest (R2 / Emerald City)
www.facebook.com/xdjquest
www.soundcloud.com/djquest
www.emeraldcity.ee

Sander Mölder (OYT / Emerald City)
www.soundcloud.com/sander
www.emeraldcity.ee
_______________________________________________

2. KORRUS
Jon Phonics (Brownswood / UK)

Alates oma maailma muusikaradarile sattumisest 2008. aastal, on Jon Phonics'it järjepidevalt rohkem tunnustatud kui ühte Inglismaa juhtivat biidimeistrit. Pärast hulka produktsiooni artistidele Foreign Beggars ja P-Money aastal 2009, andis ta 2010. aastal välja oma debüütalbumi "Half Past Calm 2" Jehst'i poolt juhitud YNR Productions'i alt. Tema viimane singel "Bruck Out / The One" on saanud kõva toetust BBC Radio1-s Gilles Petersoni ja Benji B poolt. Kohe-kohe on tal ilmumas mitmed värsked remiksid ja uus soolo-EP Prism Tracks'i alt.

www.soundcloud.com/jonphonics
www.facebook.com/jonphonicsmusic
jonphonics.bandcamp.com

Mr. Nestor (biit.me)
www.biit.me

Kaur Kareda (Tehno Tasand / StereoÖÖ)
www.soundcloud.com/kareda

* * *
2012. aasta sügisel New York'is toimuv Red Bull Music Academy on kuu aega kestev muusikakool, mis hõlmab erinevaid koolitusi, workshoppe ja stuudiosessioone oma ala absoluutsete tippude ja pioneeridega. Umbes kuu aja pikkuse perioodi vältel jagatakse teadmisi kõigis moodsat muusikat puudutavates valdkondades, kaasaarvatud muusikaajalugu, tootmine/produktsioon, tehnoloogia, äri jms. Lisaks koolitustele ja workshop’idele osaletakse stuudiosessioonidel, ülesastumistel teles ja raadios ning esinemistel klubides. Kuhjaga inspiratsiooni, uusi mõttekaaslasi üle maailma, muusikaelamused ja kogemustepagas, mida pole võimalik kuidagi teisiti ega kuskil mujal omandada. Ja seda kõike osalejatele tasuta!

Tallinnas toimub RBMA infosessioon 23. märtsil algusega kell 18.00 jazz-klubis Clazz. Selleks puhuks tuleb oma kogemustest muusikamaailmas rääkima ja Sinu küsimustele vastama Inglismaa klubimuusika pioneer Seiji (Bugz In The Attic / Mad Decent). Temaga liituvad kohalikud akadeemia vilistlased DJ Quest (2005) ja Sander Mölder (2011), kes tutvustavad lähemalt kandideerimisprotsessi.


Afterparty uksed avanevad 23:00, pilet FB Goin 5€ / muidu 10€

*Fb attend kehtib kuni 00.00

-----
RBMA:
www.redbullmusicacademy.com
www.facebook.com/redbullmusicacademy
www.twitter.com/RBMA (#rbma2012)
www.soundcloud.com/redbullmusicacademy.com
www.mixcloud.com/rbma
www.vimeo.com/redbullmusicacademy
www.youtube.com/redbullmusicacademy