Üritus: PUKKA UP - uus sariüritus Studios!

> >
PUKKA UP - uus sariüritus Studios!

Klubi: Studio

Tulemas: 237
Kuupäev: 19.11.2011 23:00
Aadress: Sauna 1, Tallinn, Estonia | näita kaardil »

Attendi »

Pildid ürituselt

Kui pildid laaditakse ülesse, oled esimene kes saab sellest teada!

Üritus: PUKKA UP - uus sariüritus Studios!

Ibizas laineid lööv üritustesari Pukka Up jõuab esmakordselt Tallinnasse! Jaga üritust ja võida tasuta pääse peole - loosi läheb viis tausta pääset kahele:)

Pukka Up ehk teisiti nimetades modernne tantsumuusika pidu jõuab esmakordselt Tallinnasse klubisse Studio laupäeval, 19. novembril. Ürituse avapeol uhiuues klubis Studio esitlevad Pukka Up residentdj-d The Str8jackets ka albumit "Ibiza Loves Me"!

Pukka Up on uus, moodne, modernne ja (t)šikk üritustesari, mis on väisanud oma purjeid nii Ibiza, Inglise, Šveitsi kui Šoti peolahtedes.
19. novembril triivib Pukka Up koos The Str8jacketiga esmakordselt ka Tallinna lahte, täpsemalt Sauna tänavale, klubisse Studio. Pukka Up on eelkõige meloodilisema housemuusika pidu, mis kogu maailmas üha enam tuure kogub ja otse loomulikult südameid vallutab, jäädavalt.

The Str8jackets on Pukka Up residentdjdest duo, kes väisab esmakordselt Eestit. Nende lood ja remiksid on võitnud nii publiku kui publiku hullutajate südamed. Pete Tong, Eric Morillo, Fedde Le Grand ja Bob Sinclair on vaid mõned nimed nimistust, kes Str8javketsi fännklubi liikmeks on astunud ning nende loomingul hoogsalt silma peal hoiavad.

Otse loomulikult ei puudu puldist ka silma- ja kõrvailu pakkuvad kohalikud naismelomaanid Heivi S ja Merimell, kes Studio klubi teises saalis üritusele fooni annavad.

Pilet facebooki attendijaile ja sõbralistiga 6 eur, teistele 10 eur


ps! Viit Kõige Pukka Up´imat klubikülastajat ootavad kingitused - Pukka Up cd-album "Ibiza Loves Me", Cosmopolitan kokteil klubilt Studio ning automaatne tasuta pääse järgmisele Pukka Up peole (ning mõned üllatuskingid Pukka Up tiimilt veel)!