Üritus: AMBER MUSE GATHERING

> >
AMBER MUSE GATHERING

Klubi: Studio

Tulemas: 327
Kuupäev: 21.04.2012 23:00
Aadress: Sauna 1, Tallinn, Estonia | näita kaardil »

Attendi »

Pildid ürituselt

Kui pildid laaditakse ülesse, oled esimene kes saab sellest teada!

Üritus: AMBER MUSE GATHERING

Studio International Presents:
AMBER MUSE GATHERING @ STUDIO 21.04.2012

Upstairs:
Amber Muse Gathering residents: Bogdan Taran & Max Lomov (LV)

+ very special guest: UPPFADE (LV)

Downstairs:
R'n'B / Hip Hop madness: DJ MK & Muudu

Pilet: 5€ attending kuni 01:00 / hiljem 10€

Imbi Alpius, Kris Roffetti, Liina Kaidme, Sander Sulaoja, Ann-marii Reiväli - Teie koos kaaslastega võitsite tänasele Amber Muse Gathering peole tasuta pääsme! Head pidu!:)

NB! Jagame välja 5x2 tasuta pääset aprilli Amber Muse Gathering peole. Loosimisest osavõtmiseks lisa end FB peoliste hulka, jaga üritust ja kirjuta siia oma selle kevade lemmikloo või uue "avastuse" nimi/link:)
______________________________________________

Intervjuu Max Lomovi ja Bogdan Taraniga: http://www.rada7.ee/artikkel/61704/Laupaeval-Studios-Amber-Muse-Gathering-Max-Lomov-ja-Bogdan-Taran

- Bogdan Taran ja Max Lomov on Läti pealinnast, Riiast pärit produtsendid, djd ja üristuste korraldajad, kes veavad juba alates 2004. aastast Amber Muse Gathering üritustesarja.

- Bogdan Taran on neli korda valitud Läti Parimaks DJks.

- 2009.a aastal sai Bogdan Läti Rahvustelevisiooni ja -raadio Nõukogult eriauhinna tantsumuusika edendamise eest. Lisaks muusika tegemisele ja dj-tööle, veab Bogdan Taran plaadifirmat Amber Muse ning juba kaksteist aastat raadiosaadet „Dance Box“.

- Dj Max Lomov on Bogdan Tarani kaasprodutsent, kes teeb ka sooloprojekte ja remixe. Max Lomov on ka Läti tantsumuusika netiraadio www.danceradio.lv asutaja.