Üritus: Amber Muse Gathering

> >

Üritus: Amber Muse Gathering

Läti tantsumuusika bossid Bogdan Taran ja Max Lomov jällekord Studio F1 kõlarite piire testimas. Kaasas veel hea sõber DJ VITAL ning Eesti oma poiss Free Mind.

Üleval:

BOGDAN TARAN &
MAX LOMOV (Amber Muse, LV)

DJ VITAL (Oriola 701, LV)
Warm-Up
Free Mind (4gottenmusic, EE)

ALL:
DJ MK & MUUDU

Pilet: enne 01.00 FB Going 5/ Muidu 10
vanusepiirang - 20

LOOS: Soovid võita VIP paketi klubisse Studio endale ja neljale sõbrale? Kutsu oma sõbrad peole, jaga üritust oma seinal ning kirjuta flaiku pildi alla AMBER MUSE GATHERING!

______________________________________________

Eelmisest korrast intervjuu Max Lomovi ja Bogdan Taraniga: http://www.rada7.ee/artikkel/61704/Laupaeval-Studios-Amber-Muse-Gathering-Max-Lomov-ja-Bogdan-Taran

- Bogdan Taran ja Max Lomov on Läti pealinnast, Riiast pärit produtsendid, djd ja üristuste korraldajad, kes veavad juba alates 2004. aastast Amber Muse Gathering üritustesarja.

- Bogdan Taran on neli korda valitud Läti Parimaks DJks.

- 2009.a aastal sai Bogdan Läti Rahvustelevisiooni ja -raadio Nõukogult eriauhinna tantsumuusika edendamise eest. Lisaks muusika tegemisele ja dj-tööle, veab Bogdan Taran plaadifirmat Amber Muse ning juba kaksteist aastat raadiosaadet „Dance Box“.

- Dj Max Lomov on Bogdan Tarani kaasprodutsent, kes teeb ka sooloprojekte ja remixe. Max Lomov on ka Läti tantsumuusika netiraadio www.danceradio.lv asutaja