Üritus: Vallatud Vestid

> >
Vallatud Vestid

Klubi: Rock Cafe

Tulemas: 214
Kuupäev: 08.10.2014 19:00
Aadress: Tartu mnt 80d, Tallinn, Estonia | näita kaardil »

Attendi »

Pildid ürituselt

Kui pildid laaditakse ülesse, oled esimene kes saab sellest teada!

Üritus: Vallatud Vestid

VALLATUD VESTID:

Mis juhtub, kui omavahel liita poppmuusika, rockmuusika ja folkmuusika? Ega me keegi ei teadnud. Aga saime teada - sündisid Vallatud Vestid. Tõsi, enne seda olid nad laval lihtsalt Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna. Aga täpselt nii, liites näiliselt liiga erinevaid asju, sündis 2013. aastal Eesti muusikasse üks täiesti uus kooslus - Vallatud Vestid.

Vallatute Vestide signatuuriks on sujuv ja vahetu suhtlus laval nii omavahel kui ka publikuga. Nende repertuaar on tuttav tegelikult kõigile, hõlmates kolme artisti loomingu absoluutset paremikku lisades neile Vallatutele Vestidele ainuomast omaloomingut. Kuid samas on iga nende kontsert täiesti eriline, sest täpselt ei tea keegi, mis laval toimuma hakkab ja kuhu suunda asjad liikuma hakkavad.

Täpselt sellised nad on: tuttavad kõigile, armastatud paljude poolt. Aga samas alati uued ja värsked.
Sellised nad on - need üdini vallatud Vallatud Vestid.

Soendab:
THE SOUND


Uksed 19.00
Kontsert 20.00
Vanusepiiranguta

Kutsutud: Kätrin Maidla, Käthlin Karu, Kadri Saar, Heiki Kanne, Monika Shmulenson, Krissi Indre, Edith Eding, Laura Laurberg, Katrin Toomistu, Helen Pärn, Mariita Mattiisen, Avec Virks, Pille Metsik, Heleri Sosi, Liina Karo, Martin Dremljuga, Liis Kruus, Daniel Hleitner, Kristel Pancake Haasma, Kadri Kilp, Ragnar Vaiknemets näita rohkem »