Üritus: TÄNA! FUNKDOOBIEST LIVE! (Cypress Hill’s Soul Assassins, LA) | DJ YAS LO (FIN) & DJ QUEST

> >

Üritus: TÄNA! FUNKDOOBIEST LIVE! (Cypress Hill’s Soul Assassins, LA) | DJ YAS LO (FIN) & DJ QUEST

JA ME RÄPIME, RÄPIME, RÄPIME, UUE EELMÄNGU UUS ALGUS!

Suvi on alles algamas aga juba paugutame järjest ainult pomme! Sel laupäeval ei saa mitte keegi veel joosta metsa ära, sest linnas on ju FUNKDOOBIEST!!! Kes mäletab 2008. toimunud kontserti Tallinnas, see mäletab! Kes ei mäleta see hakkab 2015. aastal seda korda meenutama....

Funkdoobiest - BOW WOW WOW
http://www.youtube.com/watch?v=BLbocs16h78
Funkdoobiest - Wopbabalubop feat. Cypress Hill
http://www.youtube.com/watch?v=vpIECuzQujQ
Funkdoobiest - The Heavyweight Funk
http://www.youtube.com/watch?v=xXkvf3d7pQc

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

After a 4 year hiatus, all original three members are finally back together! Funkdoobiest with Son Doobie, Tomahawk Funk and Dj Ralph M come back to the stage with a new album to celebrate over 20 years of Funkdoobiest!

♫ FUNKDOOBIEST LIVE! (Cypress Hill’s Soul Assassins, LA)

Funkdoobiest on üks edukamaid Ladina-Ameerika hip-hop rühmitusi, kes pälvis ülemaailmse tuntuse tänu koostööle Cypress Hill’i ja House of Pain’iga. Son Doobie, Tomahawk Funk ja Dj Ralph M "The Mexican" naasevad täiesti uue albumiga. Kõikvõimsa FUNKDOOBIEST’i edulugu algas 90-ndate alguse Los Angeles’is: Dj Ralph M: “Funkdoobiest’i nimi tuli 1991. aastal B-Real’i kirjutatud laulust nimega “Funkdoobiest”. Ühel päeval kruiisisime Muggs’iga mööda LA’d ringi ja ma ütlesin “Yo, meie olemegi Funkdoobiest: Ralph M, Son Doobie, Tomahawk Funk”. See nimi oli liiga cool, et jääda lihtsalt laulu pealkirjaks.”

Peale produktsioone ja esinemisi koos House of Pain’i ja Cypress Hill’iga, sai Funkdoobiest’ist kõrgelt austatud Soul Assassins’i (House of Pain ja Cypress Hill) kolmas liige. Üheskoos põhjustati sensiatsiooni nii Euroopas kui ka Ameerikas.

1993. aastal tulid nad välja 90-ndate ühe kõige jõulisema hip-hop’i debüüdiga “Which Doobie U B?". Album, mille taga oli nende friiki vokaal ja Soul Assassns’i produtsentide kõva töö, sai üheks enim müünud hip-hop albumiks ja tõusis kiirelt klassika staatusesse. Pea kõigist nende singlitest said suured hittid: "Bow Wow Wow", „Freakmode“ and „Wopbabalubop”.
Peale kolmandat albumit “The Troubleshooters” tegelesid kõik kolm bändi liiget sooloprojektidega. Tänaseks on nad uuesti kokku tulnud, et anda välja album “"The golden B Boys”. Üheskoos tuuritatakse kõikjal maailmas esitades nii uusi kui ka vanu lugusid.

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

IGA KUU KOLMANDAL LAUPÄEVAL!

♫ DJ YAS LO (Fin) - One of the best RnB DJs of Finland!

Born in East Africa, Tanzania now based in Helsinki, Finland. Behind the wheel since 2003 Dj Yas Lo has been rocking underground, private, club parties and festivals around Finland, Estonia, Latvia and East Africa. Dj Yas Lo has been a warm up act and played in after parties for artists like Sean Kingston, Florida, Nas, Wu-Tang Clan,Mika, Cazzette, Gwise and Jason Derulo.

http://www.mixcloud.com/djyaslo/
https://www.facebook.com/DjYasLo
http://instagram.com/djyaslo

♫ DJ QUEST (Kriim)

● R&B ● CLUB CLASSICS ● HIP HOP ● SOUL●

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

✖ MIS ON KRIIM?

Kriim on alati parim pidu - see on võrratu sound, kvaliteetne keskkond ja luksuslik fusioon uptempo soul'ist, hip-hop'ist ja r&b’ist, igal laupäeval klubis privé! Astu souli-rongi ja valmistu peatusteta lõbusõiduks läbi mustamuusika ajaloo. Vagunisaatjateks alati parimad dj’d nii Eestist kui välismaalt!

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

✖ PILET | TICKET

UKS 14 € | FLAIER 10 € | FAMILY & FACEBOOK: 7 €
NB! Facebook “Attend” ja “Family” hind kehtib kuni 03.00.
List läheb lukku 23.30!

Kuidas lisada ennast Club Privé Family guest-listi?
http://www.clubprive.ee/?142


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

✖ UKSEPOLIITIKA | DOOR GUIDE

Klubil on oma uksepoliitika „Face Control”, nii öelda nägudekontroll mis aitab alati valida parima seltskonna igaks üksikuks õhtuks. Klubisse sissepääsemiseks ei pea olema VIP või glamuurietalon, aga sinu positiivne, kaine ja särav isikupära aitab alati kaasa. Klubi ust valitseb Tanel, meie „Host” kes langetab uksel valikuid keda lasta sisse ja keda mitte.

Sissepääse on meil kolm; Family/Külaline asub uksest vasakul pool, VIP sissepääs keskel ja täispiletiga express sissepääs paremal pool.

Klubikaardi omanikud on alati soositud olukorras ning pääsevad klubisse eelisjärjekorras. Range uksepoliitika tagab alati positiivse peomeeleolu ja toreda seltskonna!

VANUSEPIIRANG 20

Club Privé has a strict red rope, red carpet policy! We have three main red rope entrances - Family/Guest list on the left, VIP/invitations in the center and Full Ticket on the right. Please look for the signs and pick Your entrance option! Wait for our door maganer to lift the rope and You are in for the night of Your life! To avoid queues please arrive early!

AGE LIMIT 20

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

✖ VIP RESERVEERINGUD - BRONEERI ENDALE LAUD!

● Muuda enda õhtu glamuurseks ja broneeri enda seltskonnale laud klubis Privé!
● Miinimumost sõltub laua suurusest ja on vahemikus 110 - 220 €.
● Broneeringu kinnituse tagab ettemaks, laua broneering ei sisalda klubi piletit.
● Lauda hoiame kinni kuni kella 01:00! Võimalik reserveerida ka VIP-ruumi.

Tel: +372 56 256 000
Email: [email protected]

Lisainfo: http://www.clubprive.ee/?152

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

www.clubprive.ee
Harju 6, Tallinn

Kutsutud: Marleen Tarik, Katherin Liimets, Laura Liisa, Liis Arengu, Monika Paluoja, Merili Saage, Kristian Vaarmann, Mikk Raudsepp, Helen Preis, Kätlin Teras, Karin Lumiste, Eva Puusepp, Henry Kõrvits, Erick Olibo, Kristel Martsar, Andrius Videnski, Madis Põldsaar, Rami Mansour, Liis Hinsberg, Tiina Erik, Rummy Nanji näita rohkem »