Üritus: ICE KRIIM- FREEZING COLD CO2 & DJ DEFKUT

> >

Üritus: ICE KRIIM- FREEZING COLD CO2 & DJ DEFKUT

ICE KRIIM KÜLMUTAB CO2 KÜLMAKAHURITE JA JÄÄTISEGA!
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream

Esimese klubina Eestis paigaldab Club Privé statsionaarelt tantsuplatsi kohale CO2 KAHURID! Igal klubiööl kell 2 ja kell 3 toimub ekraanidel countdown ning seejärel paisatakse kahuritega tervele tantsuplatsile tohutu hulk effektset ning hetkega tervet saali jahutavat CO2 auru!

***************************************

Eesti esimese jäätisetootja, Evald Rooma jälgedes käies, lülitab klubi Privé iga kuu neljandal laupäeval oma legendaarsel Ice Kriim üritusel sisse jäätisemasina! Jäätisemasina töö eesmärk on segada ja vahustada jäätisesegu üheaegselt hea muusikaga ning viia keemistemperatuur tantsuplatsil alla 0°C. Ice Kriim on koorekaramell sinu hingele ja R&B laeng su kõrvadele. Keele viib alla resident jäätisemees, DJ DEFKUT

Kriim - see on võrratu sound, kvaliteetne keskkond ja luksuslik fusioon uptempo soul'ist, hip-hop'ist ja r&b’ist, igal laupäeval klubis privé! Astu souli-rongi ja valmistu peatusteta lõbusõiduks läbi mustamuusika ajaloo. Vagunisaatjateks alati parimad dj’d nii Eestist kui välismaalt!

DJ DEFKUT (5 Star Generals)
DJ RUFF (Tartu)

TASUTA JÄÄTIS!

Küsi shotibaarist ürituse erishotti COOL AS HELL!

*****************************************

VIP RESERVEERINGUD

Muuda enda õhtu glamuurseks ja broneeri enda seltskonnale laud klubis Privé’s! Miinimum-ost 1500 EEK. Broneeringu kinnituse tagab ettemaks, laua broneering ei sisalda klubi piletit. Lauda hoiame kinni kuni kella 01:00! Võimalik reserveerida ka VIP-ruumi.

Lisainfo +372 56 256 000 või [email protected]

Lisainfo: http://www.clubprive.ee/?152

******************************************

DOOR GUIDE

Club Privé has a strict red rope, red carpet policy! We have three main red rope entrances - Family/Guest list on the left, VIP/invitations in the center and Full Ticket on the right. Please look for the signs and pick Your entrance option! Wait for our door maganer to lift the rope and You are in for the night of Your life! To avoid queues please arrive early!

*****************************************

LISA ENNAST MEIE FACEBOOKI LISTI! KINGITUSEKS LONG ISLAND ICE TEA!

Kõik, kes lisavad end selle ürituse Facebooki listi ATTENDING, leiavad oma nimed FAMILY listist ning saavad esimesel tunnil tasuta LONG ISLAND ICE TEA! "Family List tagab klubisse sissepääsu 50% soodsama piletihinnaga!

******************************************

www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 20, doors open: 00.00 - until the end
Register as user on www.clubprive.ee for Family list privileges!
VIP table reservations: +372 56856 000 or [email protected]