Üritus: Hed Kandi presents Serve Chilled Electronic Summer

> >

Üritus: Hed Kandi presents Serve Chilled Electronic Summer

Hed Kandi presents Serve Chilled Electronic Summer!

NB! CO2 KAHURID IGAL KLUBIÖÖL KELL 2.00 JA KELL 3.00 KOOS JÄÄGERMEISTRI SHOTTIDEGA!

Hed Kandi on maailma juhtiv tantsumuusika kaubamärk. Armastus Hed Kandi vastu on levinud tohutu kiirusega üle terve maailma, külastades regulaarselt oma kuulsate pidudega selliseid linnasid nagu New York, San Francisco, Montreal, Moscow, Dubai, Bangkok jne. Selles nimekirjas on ka Club Privé Tallinnas!

Dresscode: Summer Bikinis!

*****************************************

JIM BREESE (Hed Kandi, UK)

+ SUPPORT
JP (Tallinn)
CHRIS MIL (Tallinn)

******************************************

IT'S ICE TO SEE YOU! CO2 KAHURID IGAL KLUBIÖÖL KELL 2.00 JA KELL 3.00!

Esimese klubina Eestis on Club Privé's püsivalt tantsuplatsi kohale paigaldatud CO2 KAHURID! IGAL KLUBIÖÖL KELL 2.00 JA KELL 3.00 tasub koguneda tantsuplatsile, kui toimub ekraanidel countdown ning seejärel paisatakse kahuritega tohutu hulk effektset ning hetkega tervet saali jahutavat CO2 õhku!

******************************************

VIP RESERVEERINGUD

Muuda enda õhtu glamuurseks ja broneeri enda seltskonnale laud klubis Privé’s! Miinimum-ost 100 EUR. Broneeringu kinnituse tagab ettemaks, laua broneering ei sisalda klubi piletit. Lauda hoiame kinni kuni kella 01:00! Võimalik reserveerida ka VIP-ruumi.

Lisainfo +372 56 256 000 või [email protected]

Lisainfo: http://www.clubprive.ee/?152

******************************************

NB! Kõik, kes lisavad end selle ürituse Facebooki listi ATTENDING, pääsevad klubisse esimesel tunnil tasuta. Alates kella 01:00 on nimed family-listis. Facebooki list suletakse 1h enne klubi ametlikku avamist.

NB! Everybody who selects ATTENDING for this event gets in for free during the first hour! From 01.00 the names are on the family list. Facebook list closes one hour before the doors open.

*****************************************

DOOR GUIDE

Club Privé has a strict red rope, red carpet policy! We have three main red rope entrances - Family/Guest list on the left, VIP/invitations in the center and Full Ticket on the right. Please look for the signs and pick Your entrance option! Wait for our door maganer to lift the rope and You are in for the night of Your life! To avoid queues please arrive early!

*****************************************

www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 20, doors open: 00.00 - until the end
Register as user on www.clubprive.ee for Family list privileges!
VIP table reservations: +372 56856 000 or [email protected]

********************************************

NB! WARMUP VARBLASE TERRASSIL ALATES 20.00!

Suvine ning mugav ülipopulaarne väliterrass, mis pakub ainult tervislikest Eesti toorainetest valmivaid grill-toite, lõõgastavaid vesipiipe ning parimat vaadet Vabaduse sambale. Meeleolu tekitav muusikaprogramm pakub muuhulgas igal teisipäeval ja neljapäeval live esinejaid ning nädalavahetustel kuulsaid plaadikeerutajaid. Lisanduvad Stand-Up komöödia etendused ning muud eriüritused valitud päevadel.

********************************************