Üritus: DJ Pierre Ravan (Dubai) presents KARAVAN + DJ TRIIN TULEV

> >

Üritus: DJ Pierre Ravan (Dubai) presents KARAVAN + DJ TRIIN TULEV

THE SPIRITUAL JOURNEY BEGINS! THE KARAVAN AWAITS YOU!

PIERRE RAVAN (Dubai) 3h SET at Varblane! + 4h SET at Club Privé!

KaRavan on DJ Pierre Ravan'i poolt kokku pandud kontseptsioon, mis põhineb muusikalisel rännakul läbi spirituaalsete ja sügavate kuni tumedate ja progressiivsete helideni, sidudes kõik tantsuplatsil ühiseks teadvuseks, naudinguks.

02.00 and 03.00 CO2 BANG ON THE DANCEFLOOR!

NB! ÜRITUS SAAB ALGUSE VARBLASE TERRASSIL 20.00
Club Privé KaRavan Warm-Up with PIERRE RAVAN hosted by Triin Tulev!

******************************************

PIERRE RAVAN (Dubai) 3h SET at Varblane! + 4h SET at Club Privé!

"Meie planeet on kiirelt muutumas. Toimumas on laiahaardeline ärkamine ja teadlikkuse ning teadvuse kiirenemine. Kahjuks toob see esile ka lahendamata probleemid ning suureneva polariseeringu. See loob pikas perspektiivis suureneva integratsiooni vajalikkuse ja viib evolutsiooni kõrgemale tasemele. See kehtib ka uue KaRavan'i puhul muusikaliselt sisaldades samu spirituaalseid elemente."
- Pierre Ravan

Pierre Ravan on ka üks esimesi moelavade dj-si. Ta on mänginud kõikjal üle maailma tippmoekunstnike ning -majade showdel - Paco Rabanne, Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli, Thierry Mugler, Jean Paul Gaultier, Elle Magazine, MAC/Estee Lauder.

Figureerides rahvusvahelisel dj-maastikul tublilt üle dekaadi on Pierre tunnustatud nii dj, produtsendi kui remixijana. Tema lood toovad uut ja mitmekülgset aurat hauss-muusikasse, mida Pierre ise kutsub "Spirituaalne House". See on mikstuur Pierrile isikupärasest energiast, iidsest Pärsia pärandist ja globaalsest tantsupõranda tunnetustest.

+ SUPPORT
DJ TRIIN TULEV (Tallinn)

******************************************

VIP RESERVEERINGUD

Muuda enda õhtu glamuurseks ja broneeri enda seltskonnale laud klubis Privé’s! Miinimum-ost 100 EUR. Broneeringu kinnituse tagab ettemaks, laua broneering ei sisalda klubi piletit. Lauda hoiame kinni kuni kella 01:00! Võimalik reserveerida ka VIP-ruumi.

PS! SISSEPÄÄS EELISJÄRJEKORRAS!

Lisainfo +372 56 256 000 või [email protected]

Lisainfo: http://www.clubprive.ee/?152

******************************************

NB! Kõik, kes lisavad end selle ürituse Facebooki listi ATTENDING, pääsevad klubisse esimesel tunnil tasuta. Alates kella 01:00 on nimed family-listis. Facebooki list suletakse 1h enne klubi ametlikku avamist.

NB! Everybody who selects ATTENDING for this event gets in for free during the first hour! From 01.00 the names are on the family list. Facebook list closes one hour before the doors open.

*****************************************

DOOR GUIDE
Club Privé has a strict red rope, red carpet policy! We have three main red rope entrances - Family/Guest list on the left, VIP/invitations in the center and Full Ticket on the right. Please look for the signs and pick Your entrance option! Wait for our door maganer to lift the rope and You are in for the night of Your life! To avoid queues please arrive early!

*****************************************

www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 20, doors open: 00.00 - until the end
Register as user on www.clubprive.ee for Family list privileges!
VIP table reservations: +372 56856 000 or [email protected]

********************************************

NB! WARMUP VARBLASE TERRASSIL ALATES 20.00!

Suvine ning mugav ülipopulaarne väliterrass, mis pakub ainult tervislikest Eesti toorainetest valmivaid grill-toite, lõõgastavaid vesipiipe ning parimat vaadet Vabaduse sambale. Meeleolu tekitav muusikaprogramm pakub muuhulgas igal teisipäeval ja neljapäeval live esinejaid ning nädalavahetustel kuulsaid plaadikeerutajaid. Lisanduvad Stand-Up komöödia etendused ning muud eriüritused valitud päevadel.

********************************************